Aktualności

2021.07.14

Chcielibyśmy poinformować, że w naszej Zagrodzie przyjmujemy płatności bonem turystycznym. Opcja ta jest dostępna wyłącznie przy rezerwacjach personalnych. Serwis Booking.com jest spółką holenderską i nie umożliwia płatności bonami turystycznymi. Prosimy o kontakt w razie wątpliwości

2020.07.05

Zapraszamy do naszych nowych domków letniskowych! Są piękne, klimatyczne, wygodne dla rodzin i grup znajomych. Każdy domek wyposażony jest w 6 miejsc do spania i rozkładaną sofę. To ostatnia chwila na rezerwację urlopu jeszcze w tym sezonie! Do zobaczenia!

2020.01.14

Rok 2019 zakończył się dla nas wspaniałym wyróżnieniem! Dziękujemy za wszystkie słowa pochwały i krytyki, które za tą oceną się kryją. Dołożymy starań, abyście Państwo zawsze byli zadowoleni z odpoczynku w Mazurskiej Zagrodzie!

2019.11.28

Serdecznie zapraszamy do powitania roku 2020 w Mazurskiej Zagrodzie. Czeka na Państwa:

  • 6 pokoi 2- osobowych z prywatnymi łazienkami
  •  sauna nad brzegiem jeziora
  • powitanie Nowego Roku przy ognisku
  • wieczory przy kominku
  • sala do wspólnego biesiadowania na wyłączność
  • pomoc w organizacji cateringu
  • piękne Mazury w zasięgu ręki
    *możliwość rozszerzenia oferty do 20 osób
Możliwa jest wyłącznie rezerwacja grupowa, minimum 6 pokoi, w cenie 1300 zł/ doba!
Zapraszamy do kontaktu!

2019.10.08

Święta Bożego Narodzenia mogą być magiczne! Przygotujemy dla Państwa przytulne pokoje, zorganizujemy catering, rozpalimy ogień. Zamiast wielkich porządków- sauna, relaks i długie spacery.. zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

2019.10.02

Nasza kuchnia, kominek i sauna już się szykują na długie jesienne i zimowe popołudnia… Od października do kwietnia zapraszamy do rezerwacji grupowych i rodzinnych. Mamy do dyspozycji kuchnię, jadalnię z kominkiem i miejsca noclegowe dla około 20 osób! Wieczór Andrzejkowy przy kominku? Zapraszamy!

2019.09.15

Nasz Zagrodowy zespół zaprasza do współpracy! Poszukujemy osoby, która chciałaby spędzić z nami kolejne lato, pomóc w obsłudze gości i pensjonatu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu już teraz!